آخرین مطالب اخبار و مقالات ملک

شدت زلزله احتمالی در تهران ! رئیس پژوهشکده زلزله مرکز تحقیقات مسکن گفت : طبق مستندات تاریخی، گسل ری یا گسل شمال تهران می‌توانند زمین‌ لرزه‌ای با شدت ۷ تا ۷.۵ ریشتر ایجاد کنند و آمار کشته‌ ها و مجروحان حدود یک میلیون نفر خواهد بود.
گرانترین خانه‌ های تهران کجاست ؟ در گذشته خانه‌ های گران را فقط در مناطق شمالی تهران می‌شد یافت، امروز امر شرایط و فضای اقتصادی کشور به سمتی رفته که در مناطق دیگر تهران نیز خانه‌ های میلیاردی مشاهده می شود.
مزایده کافه نادری لغو شد ستاد اجرایی فرمان امام در راستای حمایت از اماکن تاریخی و فرهنگی، مزایده واگذاری کافه نادری را لغو کرد.
قیمت مسکن تا پایان سال ۹۶ دچار چه نوساناتی می شود ؟ انتظار جهش قیمت نداشته باشید ! در حال حاضر وضعیت قیمت مسکن به لحاظ نرخ رشد و مقایسه آن با نرخ تورم، متفاوت تر از نیمه اول سال و سال‌ های قبلی می باشد. از یک طرف، تغییرات نقطه‌ ای میانگین قیمت مسکن در تهران از فاز «ریزنوسان» وارد «نوسان افزایشی محسوس» شده و از طرف دیگر، با یکسان شدن...
پرفروش‌ ترین خانه‌ های تهران واحدهای ۶۰ تا ۷۰ متر که عنوان پر فروش‌ ترین خانه‌ های تهران را در معاملات مسکن به خود اختصاص داده‌ اند بیشتر در مناطق مرکزی و جنوبی تهران قرار دارند.
کانکس‌ نشینان حاشیه شهر تهران مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاورین املاک در خصوص اسکان موقت در کانکس‌های حاشیه شهر تهران گفت : ایجاد واحدهای اجاره‌ای در شهرهای بزرگ می‌تواند تا حدودی بازار اجاره بها را کنترل کند.
شرط پرداخت وام مسکن به انبوه‌ سازان وزیر راه و شهرسازی به طور تلویحی پرداخت تسهیلات مسکن به انبوه‌ سازان را مشروط به افتتاح حساب در بانک مسکن اعلام کرد و گفت:‌ سیاست ما این است که دیگر ساختمان جدیدی به بافت فرسوده اضافه نشود.
افزایش ۲۰ درصدی اجاره‌ بها در تابستان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد : در تابستان سال جاری اجاره بها در شهر تهران نسبت به تابستان سال قبل حدود ۲۰ درصد افزایش داشته است.
افزایش ۳۴ درصدی معاملات مسکن درتهران بانک مرکزی از رشد 34 درصدی معاملات مسکن تهران در مهرماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم
بد نبود
راضی نیستم