نتایج جست و جوی عبارت وام مسکن

طرحی جدید برای افزایش وام مسکن مدیرکل برنامه‌ ریزی و هماهنگی طرح‌ های بنیاد مسکن گفت: برای سال آینده طرحی آمده که مبلغ وام مسکن روستایی به ۲۰ و ۲۵ میلیون تومان افزایش می‌ یابد.
شرط پرداخت وام مسکن به انبوه‌ سازان وزیر راه و شهرسازی به طور تلویحی پرداخت تسهیلات مسکن به انبوه‌ سازان را مشروط به افتتاح حساب در بانک مسکن اعلام کرد و گفت:‌ سیاست ما این است که دیگر ساختمان جدیدی به بافت فرسوده اضافه نشود.
رونق بازار با وسوسه بازپرداخت ۲۰ ساله وام مسکن احتمال تغییر شرایط وام خرید مسکن از جمله افزایش بازپرداخت اقساط مسکن مهر از ۱۲ سال به ۲۰ سال، کاهش ۲ درصدی بهره بانکی و کاهش مدت سپرده گذاری برای اخذ تسهیلات مسکن از ۱۲ ماه به ۱۰ ماه می تواند منجر به رونق بازار شود.
میزان وام مسکن امسال افزایش نمی‌یابد مهر به نقل از یک مقام مسئول نوشت:به شرطی دوره بازپرداخت اقساط تسهیلات صندوق پس‌انداز یکم افزایش می‌یابد که دولت یارانه بپردازد.
آیا وام مسکن افزایش خواهد داشت یا خیر ؟! مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن با بیان اینکه افزایش سقف وام مسکن در سال جاری در دستور کار بانک و وزارت راه و شهرسازی نیست، گفت: در صورتی دوره بازپرداخت اقساط تسهیلات صندوق پس انداز یکم افزایش می یابد که دولت یارانه ای برای تامین منابع بپردازد.
آیا اقساط وام مسکن کاهش یافته؟ عباس آخوندی از برنامه های دولت برای خانه دار شدن مردم خبر داد.
کارمزد ارزیابی ملک برای دریافت وام مسکن، چگونه محاسبه می شود؟ متقاضیان دریافت تسهبلات مسکن، پس از طی مراحل تشکیل پرونده و دریافت مدارک از جمله مبایعه نامه و سند رسمی، به بخش ارزیابی ملک توسط کارشناسان بانک می رسند بانک عامل برای اعزام کارشناس یا ارزیاب، کارمزد دریافت می کند که این کارمزد دو مرحله ای می باشد. ولی...
وام مسکن خانه اولی ها محمد حسن مرادی مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن گفت : مطابق آمارهای افتتاح حساب و ثبت نام متقاضیان واجد شرایط تسهیلات صندوق یکم، ورود خانه اولی ها به سرعت رو به افزایش می باشد به شکلی که تعداد سپرده گذاران از ظرفیت برنامه ریزی شده گذشته است.
انواع وام مسکن در حال حاضر تسهیلات مسکن تنها در بانک مسکن و در دو قالب وام از محل اوراق ممتاز و صندوق پس‌انداز به متقاضیان اعطا می‌شود، در یکی دو سال اخیر مصوباتی برای اعطای وام‌ مسکن از طریق بانک‌ های تجاری تصویب شده است ولی این بانک‌ ها با توجه به کمبود نقدینگی...
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم
بد نبود
راضی نیستم